הצוות שלנו

הגיע הזמן להכיר את הצוות שלנו פנים אל פנים

הצוות שלנו יעשה הכל כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר מ-א' ועד ת', וכדי שתצאו מכאן מרוצים.
אבל את זה כולם אומרים... אז במה הצוות שלנו שונה ולמה להאמין לנו? תראו בעצמכם

אנחנו יכולים להעיד על הצוות שלנו עד מחר על כמה הם טובים ואלופים במה שהם עושים, אבל בינינו שום דבר לא יכול להשתוות למראה עיניים, ואנחנו בטוחים שאתם רוצים להכיר אותנו אחד-אחד.
אז קדימה!
לחצו על תמונה לקבלת מידע נוסף.

הצוות שלנו: אורן לבנת - C.E.O

אורן לבנת

C.E.O

הקים את משינע יחד עם אביו, מנשה לבנת ז"ל, עם שחרורו מהצבא והעביר בה את כל חייו הבוגרים. כיום בעליה של החברה ומוכר בתחום כמי שהידע וההבנה שלו לא ניתנים לערעור. אין כלי או חלק שהוא לא מכיר בעל פה, ואין לקוח שהוא לא יכול לעזור לו, כך שגם בסינית הכי קשה ביקום – לעולם אל תאמרו נואש!
כנראה שככה זה כשהלב שלך נמצא במקום הנכון.

הצוות שלנו: עמית זיו - מנהל תפעול

עמית זיו

מנהל תפעול

טוב, אנחנו לא באמת יכולים להכניס את כל הרקע שלו בתחום לתוך כמה שורות. הגיע למשינע עם חתיכת רזומה מרשים, כך שלא הייתה לנו ברירה אלא לחטוף אותו מהר לפני שמישהו אחר יעשה את זה. מאז הוא משליט פה סדר וארגון שלא נראו כדוגמתם, כשתמיד טובת הלקוח עומדת מול עיניו. ולא פחות חשוב: דואג לכולנו לשניצל בבגט אחד הטעימים! 

הצוות שלנו: נטלי יצחק - מנהלת כספים

נטלי יצחק

מנהלת כספים

סיימה לימודי הנהלת חשבונות וחשבת שכר בהצטיינות, יש שיאמרו בהצטיינות יתרה. המאמא של משינע, גם לעובדים וגם ללקוחות. היא האוזן הקשבת של כולם, ולמרות הקשיחות שלה – יש לה לב ענק. הגיעה למשינע דרך בעלה, שהכיר את החברה, ומיד הפכה לחלק משמעותי ובלתי נפרד מהמשפחה.

נתן שלמייב

מנהל מכירות

צמח והתחנך על ברכיי המכונאות כבר כשהיה נער צעיר. הגיע למשינע בשנות ה-20 שלו ושימש כמחסנאי. רכש את כל הידע הנדרש, צמח והתקדם בתוך החברה והיום מנהל את מחלקת המכירות ביד רמה עם מספר לא קטן של מעריצים מצד לקוחות החברה (וכן, גם מצד עובדיה). 

מור ישר-אל

מנהלת מכירות

מקצוענית ברמות על עם נגיעה של ציניות בדיוק במידה הנכונה. סביר להניח שהשיחות שתנהלו איתה יהיו השיחות הכי קצרות שאי פעם היו לכם, ויחד עם זאת אתם כנראה לא תפסיקו להתגלגל מצחוק, כך שתצאו ממנה מרוצים בכל רמה אפשרית.

יוסי חג'ג'

מכירות

הדור החדש והצעיר, עם רצון להצליח ולכבוש כל לקוח בכל הארץ. התחיל במשינע כמחסנאי, אבל מהרגע הראשון היה לנו ברור שהמחסן קטן עליו (תרגע, יוסי, לא קראנו לך שמן. אתה חתיך. נשבעים!) ושהמכירות הן אצלו בלב ובנשמה. בן טיפוחיו של נתן ואין לנו ספק שיגיע רחוק.

חן שבתאי

מנהלת אדמיניסטרטיבית ופרסום

אמא לצ'יף, כלבלב חמוד ומופרע – בכל זאת, אומרים שהכלב דומה לבעליו, לא?
קופירייטרית במקצועה ומומחית בתחום הפרסום. הגיעה למשינע בעקבות משבר התעסוקה של הקורונה, במחשבה שזה פתרון תעסוקתי זמני, אבל מצאה משפחה חמה והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה…

מור אזולאי

מנהלת אדמיניסטרטיבית ופרסום

הרכש החדש של משינע. אמא לרום וליאו השובבים. כמו שזה נראה כרגע, יש לנו חשד די גדול מאיפה הם למדו להיות שובבים כאלה. חמושה בעט (ובמפזר חום) היא הגיעה כדי לתת מענה כמעט לכל צורך שלכם, וחסר לעובד שלא ישתף איתה פעולה באופן מיידי…

הצוות שלנו: פבל לוינסון - מנהל רכש

פבל לוינסון

מנהל רכש

אירופאי בכל מובן המילה, מה שאומר שמקצועיות וסדר אצלו הם מעל לכל. הגיע למשינע כשברזומה שלו קיימת חברה דומה משלו ברוסיה, לפני שעלה לארץ. כעת משמש כמנהל הרכש של החברה ולא מפחד להפעיל את כל הקשרים הבינלאומיים שלו כדי לייבא עבורכם חלפים במחירים הטובים ביותר ובזמן האספקה המהיר ביותר האפשרי.

עמוס חג'ג'

מנהל מחסן

האבא של כל העובדים במשינע. מכיר כל פינה במחסן החברה, הוא זה שדואג ללקוחות שלנו מ-א' עד ת' מאחורי הקלעים בשקט ובלי שמרגישים אותו, אבל באהבה ענקית ומקצועיות בלי פשרות. טיפ חשוב: העציצים בכניסה הם שלו ובטיפולו. אל תחשבו אפילו על לדרוס לו אותם!

הצוות שלנו: יובל זיגדון - מחסן ומשלוחים

יובל זיגדון

מחסן ושליחויות

ילד הפלא של משינע. מתקתק כל משימה בצורה הכי טובה שרק אפשר לבקש, בין אם השליחויות ובין אם כמחסנאי. הוא יד ימינו של עמוס, מה שאומר שאין לו רגע דל והוא לא נח אפילו לשניה, עם כמות משימות כמו שהוא מקבל כל דקה – לא ברור איך החיוך לא יורד לו מהפנים, אבל כנראה שזה חלק גדול מהסיבה שבזכותה הוא נכנס לנו ללב מאוד מהר.